Založit webové stránky nebo eShop
 

Ergebnisse 2009
 

KLUBAUSSTELLUNG

29. 3. 2009

PRAHA - RADOTÍN

AUSSTELLUNGSERGEBNISSE


 

PSI /Rüden / Male

ČERNÝ S PÁLENÍM / Black and Tan


 

Třída štenat / Babyklasse

1. ALFRÉDEK z Pašerácké lávky - NICHT ANWESEND

30.10.2008, 3108/08

Adámek od Litického kostela x Mášenka Černá orchidej

Ch. Břízová Vendula Ing., Maj. Břízová Vendula Ing.

2. JACKY Dar minulosti – VIELVERSPRECHEND 1

7.11.2008, 3105/08

Baronek od Hradu Bradlec x Fanika Dar minulosti

Ch. Burešová Kamila, Maj. Krečevová Simona


 

Třída dorostu / Jüngstenklasse

3. CÉSAR Žlutý kvítek – VIELVERSPRECHEND 2

19.9.2008, 3081/08

Neklan Černá orchidej x Bridget z Dabenu

Ch. Machálková Zuzana, Maj. Machálková Zuzana

4. FELIX ze Solné stezky – VIELVERSPRECHEND 1

7.9.2008, 3038/08

Yanek z Jeřic x Armína ze Solné stezky

Ch. Ticháčková Věra, Maj. Kořínková Irena


 

Třída mladých / Jugendklasse

5. ARTUŠ SIMPLY CREAT – VORZÜGLICH 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ PES

22.4.2008, 2957/08

Falko z Amálčiny zahrádky x Pussinka Čekanka

Ch. Čermáková Blanka, Maj. Hruškovi Eva a Zdeněk

6. BASTIEN BLACK Jongal – VORZÜGLICH 2

7.4.2008, 2943/08

Dan Kolouškova studánka x Galánka Spero Meliora

Ch. Špundová Martina, Maj. Schenková Pavla

7. BRED Nitarm – SEHR GUT

25.1.2008, 2908/08

Bred z Mého pokladu x Ora z Vyšehradského podhradí

ch. Šírová Zuzana, maj. Zemanová Zuzana

8. ELIÁŠ ze Solné stezky – SEHR GUT

23.4.2008, 2955/08

Noček z Jeřic x Janinka Chilíkův odkaz

Ch. Ticháčková Věra, maj. Ticháčková Vendula

9. ENCIMOR Proper puppy - VORZÜGLICH

4.4.2008, 2936/08

Dan Kolouškova studánka x Mendy

Ch. Bőhmová Miluše ing., Maj. Fischer Karin

10. GARIBALDI Grand Lady – VORZÜGLICH 4

1.6.2008, 2971/08

Falko z Amálčiny zahrádky x Betynka Zářící Sírius

ch. Kovandová Marcela, maj. Orlová Silvie

11. GINO z Vyšehradského podhradí - NICHT ANWESEND

23.4.2008, 2953/08

Erik od Hradu Bradlec x Ynka z Amálčiny zahrádky

Ch. Smahová Jarmila, Maj. Blomberg Monica + Smahová Jarmila

12. CHICCO Čekanka – VORZÜGLICH 3

28.6.2008, 3022/08

Noček z Jeřic x Natálka Čekanka

Ch. Hrušková Eva, Maj. Högl Claudia


 

Mezitřída / Zwischenklasse

13. ELIÁŠ Nermin – VORZÜGLICH 1, CAC

17.12.2007, 2866/07

Dan Kolouškova studánka x Akima Nermin

Ch. Krčková Ivana Ing., Maj. Krčková Ivana Ing.

14. ELVIS z Drinopolu – SEHR GUT

24.4.2007, 2711/07

Yuki z Vyšehradského podhradí x Cita Kolouškova studánka

Ch.Šmrhová Iva, Maj. Těšínská Zdeňka

15. ENDY Grand Lady – VORZÜGLICH 2, RES.CAC

5.6.2007, 2736/07/08

Falko z Amálčiny zahrádky x Ajša Zářící Sírius

Ch. Kovandová Marcela, Maj. Rydfjall Anna

16. IGOR od Hradu Bradlec – VORZÜGLICH 3

24.5.2007, 2739/07

Nero z Amálčiny zahrádky x Cecilka od Hradu Bradlec

Ch. Egrtová Ludmila, maj. Homann Katharina


 

Třída otevřená / Offene Klasse

17. CILL z Jůlinčina chovuSEHR GUT

9.5.2007, 2723/07

Baronek od Hradu Bradlec x Jůlinka Myš-Fyš

Ch. Lískovcová Marcela, Maj. Fajmanová Božena

18. KILIÁN Spero Meliora - NICHT ANWESEND

27.12.2006, 2612/06

Erik od Hradu Bradlec x Karkulka Čekanka

Ch. Hrbková Jana, Maj. Synkulová Ivana

19. ROČEK z Jeřic – VORZÜGLICH 3

4.8.2007, 2781/07

Noček z Jeřic x Bublinka z Jeřic

Ch. Horáková Zuzana ing., Maj. Sauer Monika

20. SWEETHEAR Černý ranch – VORZÜGLICH 1, CAC

14.2.2007, 2659/07/08

Erik od Hradu Bradlec x Regina Černý ranch

Ch. Wichtová Anna, Maj. Blomberg Monica

21. VIGOR z Vyšehradského podhradí – VORZÜGLICH 2, RES.CAC

12.10.2006, 2580/06/08

Puwi z Vyšehradského podhradí x Vali z Vyšehradského podhradí

Ch. Smahová Jarmila, Maj. Cramer von Laue Joachim


 

Třída vítězů / Siegerklasse

22. DALIMIL Ranní svit – VORZÜGLICH 2, RES.CAC

6.12.2006, 2604/06/08

Filípek z Jeřic x Amálka Ranní svit

Ch. Křivánková Alena, Maj. Křivánková Alena

23. FALKO z Amálčiny zahrádky – VORZÜGLICH 1, CAC, Bester erwachsener Hund

31.8.2004, 2216/04/05

Cid z Hrádku Kunratic x Beci z Amálčiny zahrádky

Ch. Janoušková Jaroslava, Maj. Mocová Gabriela


 

Třída veteránů / Veteranen Klasse

24. ATÝSEK Dar minulosti – VORZÜGLICH 2

18.11.2000, 1662/00/02

Atila z Vyšehradského podhradí x Cyrilka Hekeži

Ch. Burešová Kamila, Maj. Hruškovi Eva a Zdeněk

25. JONÁŠ z Písnického lomu – VORZÜGLICH 1

28.11.2000, 1672/00/08

Cid z Hrádku Kunratic x Barunka z Písnického lomu

Ch. Strhan Vladimír, Maj. Ivanová Michaela


 


 

OSTATNÍ BARVY / RESTLICHE FARBEN


 

Třída štenat / Baybklasse

26. Noster Mirabilis FJALAR - VERSPRECHEND

22.10.2008, as 64612/2008 – červený, yellow, gelb

Edík z Jeřic x Ayiana z Vyšehradského podhradí

Ch. Blomberg Monica, Maj. Blomberg Monica + Smahová Jarmila


 

Třída dorostu / Jüngstenklasse

27. Noster Mirabilis EBISU – VIELVERSPRECHEND 1, PRIMUS PUPPY

15.9.2008, AS 63812/2008 – červený, yellow, rot

Sweethear Černý ranch x Lerynka z Jeřic

Ch.Blomberg Monica, Maj.Blomberg Monica + Hrbková Jana + Smahová

Jarmila + Janoušková Jaroslava


 

Třída mladých / Jugendklasse

28. FELIX Ranní svit – SEHR GUT 3

15.11.2007 , 2847/07 – modrý s pálením, blue and tan, blau mit Brand

Xaron z Jeřic x Hany

Ch. Křivánková Alena, Maj. Votypka Jiří

29. JASMÍNEK Ranní svit – VORZÜGLICH 2

12.6.2008, 2981/08 – žlutý, red, rot

Dalimil Ranní svit x Hany

Ch. Křivánková Alena, Maj. Křivánková Alena

30. OLDŘICH Spero Meliora – VORZÜGLICH 1, CAJC

31.12.2007, 2875/07 – hnědý s pálením, brown and tan, braun mit brand

Adámek od Litického kostela x Pralinka

Ch. Hrbková Jana + Mikulenková Jarmila, Maj. Mejvaldová Helena JUDr

31. PIPIN KRÁTKÝ z Etaru - NICHT ANWESEND

20.10.2007, 2835/07 – hnědý s pálením, brown and tan, braun mit brand

Tschibo x Nutela z Etaru

Ch. Macků Petr MVDr., Maj. Macků Petr MVDr. + Dvořáková


 

Mezitřída / Zwischenklasse

32. NUGÁT Spero Meliora – VORZÜGLICH 1, CAC, BOB Restliche Farben

10.08.2007, 2788/07– hnědý s pálením, brown and tan, braun mit brand

Dan Kolouškova studánka x Šerinka

Ch.Hrbková Jana + Mikulenková Jarmila, Maj. Cmíralová Pavlína


 

Třída otevřená / Offeneklasse

33. AMOR – VORZÜGLICH 2, RES.CAC

30.8.2006, 130/08/06 – hnědý s pálením, brown and tan, braun mit brand

Maj. Blomberg Monica

34. DERIK ze Zámecké ratejny – VORZÜGLICH 1, CAC

9.10.2006, 2578/06 – červený, yellow, gelb

Puwi z Vyšehradského podhradí x Ketty ze Zámecké ratejny

Ch. Čekajlová Věra, Maj. Blomberg Monica

Třída vítězů / Siegerklasse

35. EDÍK z Jeřic – VORZÜGLICH 1, CAC

26.6.2005, 2334/05 – žlutý, red, rot

Yanek z Jeřic x Píďa

Ch. Horáková Zuzana Ing., Maj. Blomberg Monica


 


 


 

FENY / Hündin / Female

ČERNÁ S PÁLENÍM / Black and Tan


 

Třída štenat / Babyklasse

36. CHESSIE Dar minulosti – VIELVERSPRECHEND 1

22.10.2008, 3103/08

Cill z Jůlinčina chovu x Cílinka Dar minulosti

Ch. Burešová Kamila, Maj. Cramer von Laue Markéta


 

Třída dorostu / Jüngstenklasse

37. AMÁLKA z Landeckého kopce – VIELVERSPRECHEND 4

29.6.2008, 3020/08

Endy Ranní svit x Uršulka Čekanka

Ch. Gergela Oldřich, Maj. Křivánková Alena

38. BAZALKA Edjami - NICHT ANWESEND

6.7.2008, 3032/08

Barnie z Drinopolu x Judita Spero Meliora

Ch. Mikulenková Jarmila, Maj. Dohnalová Anežka Mgr.

39. CELESTA Žlutý kvítek - VERSPRECHEND

19.9.2008, 3082/08

Neklan Černá orchidej x Bridget z Dabenu

Ch. Machálková Zuzana, Maj. Machálková Zuzana

40. CHELSEA Čekanka – VIELVERSPRECHEND 1

29.6.2008, 3024/08

Noček z Jeřic x Natálka Čekanka

Ch. Hrušková Eva, Maj. Hruškovi Eva a Zdeněk

41. IRISKA Čekanka – VIELVERSPRECHEND 2

19.8.2008, 3074/08

Amor x Sárinka Čekanka

Ch. Hrušková Eva, Maj. Fischer Karin

42. ISABELKA Čekanka – VIELVERSPRECHEND

19.8.2008, 3075/08

Amor x Sárinka Čekanka

Ch. Hrušková Eva, Maj. Hruškovi Eva a Zdeněk

43. KETTY Bára chov - VERSPRECHEND

1.8.2008, 3056/08

Dan Kolouškova studánka x Andy Bára chov

Ch.Štecha Jiří, Maj. Štecha Jiří

44. LAKISHA Bára chov – VIELVERSPRECHEND 3

6.8.2008, 3057/08

Heřman Černá orchidej x Hany Bára chov

Ch. Štecha Jiří, maj.Skarabela Irena

45. MÍŠA Bára chov – VIELVERSPRECHEND

28.8.2008, 3076/08

Lesi Černá orchidej x Ofélie Černá orchidej

Ch.Štecha Jiří, Maj. Štecha Jiří

46. XANTYPA z Jeřic - VERSPRECHEND

2.8.2008, 3068/08

Mikeš Maskot Bohemia x Yvetka z Jeřic

Ch. Horáková Zuzana ing., Maj. Fischer Karin


 

Třída mladých / Jugendklasse

47. AJA z Landeckého kopce – VORZÜGLICH

29.6.2008, 3019/08

Endy Ranní svit x Uršulka Čekanka

Ch. Gergela Oldřich, Maj. Olbrechtová Monika

48. ALLETTKA Viola Odorata – VORZÜGLICH 1, CAJC

4.12.2007, 2864/07

Kimmi Maskot Bohemia x Meggie

Ch. Fialová Tereza, Maj. Hruškovi Eva a Zdeněk

49. AMAZONKA Kryšpínova tvrz – VORZÜGLICH

8.5.2008, 2962/08

Elvin z Pantoflíčku x Rozinka Čekanka

Ch. Walterová Hana, Maj. Jensen Kamilla

50. ARENKA Viola Odorata – VORZÜGLICH

4.12.2007, 2865/07

Kimmi Maskot Bohemia x Meggie

Ch. Fialová Tereza, Maj. Fialová Tereza

51. BARACUDA Lykoskylos – VORZÜGLICH 4

7.2.2008, 2905/08

Denny Agent Arnak x Kristýnka z Majklovy zahrady

Ch. Horáčková Ilona, Maj. Horáčková Ilona

52. BARACUDA Nitarm - NICHT ANWESEND

25.1.2008, 2909/08

Bred z Mého pokladu x Ora z Vyšehradského podhradí

Ch. Šírová Zuzana, Maj. Trejbalová Jana

53. CONIE od Litického kostela - NICHT ANWESEND

27.11.2007, 2858/07

Dan Kolouškova studánka x Amálka od Litického kostela

Ch. Černá Marie, Maj. Králíková Mária

54. DANIELA z Pískovcového lomu – VORZÜGLICH 2

31.12.2007, 2872/07

Igor Tarim x Annie z Cintranského údolí

Ch. Šmahelová Martina, Maj. Šmahelová Martina

55. ERA Citová investice – Ausgeschlossen (großer weißer Fleck an der Brust)

16.4.2008, 2940/08

Adámek od Litického kostela x Hayfa od Třetího jezu

Ch. Honzíková Miluše, Maj. Těšínská Zdeňka

56. FAZOLKA Zámecké nádvoří – SEHR GUT

16.01.2008, 2881/08

Benjamínek z Mého pokladu x Bibi Zámecké nádvoří

Ch.Olbrechtová Monika, Maj. Nyström Anne

57. FIALKA Zámecké nádvoří – VORZÜGLICH 3

16.01.2008, 2882/08

Benjamínek z Mého pokladu x Bibi Zámecké nádvoří

Ch.Olbrechtová Monika, Maj. Nyström Anne

58. FIONA z Vyšehradského podhradí – SEHR GUT

3.3.2008, 2951/08

Erik od Hradu Bradlec x Xsara ze Zámecké ratejny

Ch. Smahová Jarmila, Maj. Rydfjall Anna

59. JENNY Bára chov – SEHR GUT

2.3.2008, 2919/08

Enn Černá orchidej x Ofélie Černá orchidej

Ch. Štecha Jiří, Maj. Proučilová Kristina

60. JUNE Čekanka - NICHT ANWESEND

27.6.2008

Igor od Hradu Bradlec x Yasněnka Čekanka

Ch.Hrušková Eva, Maj.Homann Katharina


 

Mezitřída / Zwischenklasse

61. CALA z Vyšehradského podhradí – VORZÜGLICH 2, RES.CAC

22.5.2007, 2746/07

Puwi z Vyšehradského podhradí x Vali z Amálčiny zahrádky

Ch. Smahová Jarmila, Maj. Edström Lina

62. CATHY od Litického kostela - NICHT ANWESEND

27.11.2007, 2857/07

Dan Kolouškova studánka x Amálka od Litického kostela

Ch. Černá Marie, Maj. Králíková Mária

63. CIBULKA ze Solné stezky – VORZÜGLICH

2.5.2007, 2370/07

Noček z Jeřic x Márinka Chilíkův odkaz

Ch. Ticháčková Věra, Maj. Malá Veronika

64. CLEA z Pískovcového lomu – VORZÜGLICH 4

22.10.2007, 2897/07

Eris z Chržínského ranče x Angelika

Ch.Šmahelová Martina, Maj. Larsen Steen Benny

65. DIVOŠKA Proper puppy – VORZÜGLICH 1, CAC

28.10.2007, 2842/07

Dan Kolouškova studánka x Marlenka

Ch. Bőhmová Miluše ing., Maj. Bőhmová Miluše ing.

66. CHERYL z Amálčiny zahrádky – VORZÜGLICH 3

23.9.2007, 2807/07

Erik od Hradu Bradlec x Beci z Amálčiny zahrádky

Ch. Janoušková Jaroslava, Maj. Lövgren Suzanne

68. REBELKA z Jeřic – SEHR GUT

4.8.2007, 2782/07

Noček z Jeřic x Bublinka z Jeřic

Ch. Horáková Zuzana ing., Maj. Kristiansen Jette

69. ZI-ZI – SEHR GUT

10.8.2007, 145/08/07

Maj. Krestensen Line


 

Třída otevřená / Offeneklasse

70. ADÉLKA Gatogi Czech – VORZÜGLICH 1,CAC, BOB ČP, NEJLEPŠÍ FENA, BIS

12.4.2007, 2703/07

Čipík Dar minulosti x Erin Bára chov

Ch. Gibasová Gabriela, Maj. Pöchmannová Jitka

71. Aiša Ave-Ma – VORZÜGLICH

10.10.2005, 2396/05

Emýlek z Jeřic x Nicol Černý ranch

Ch. Mašková Eva, Maj. Mašková Eva

72. ARMÍNA ze Solné stezky – VORZÜGLICH 3

13.2.2006, 2448/06/08

Noček z Jeřic x Márinka Chilíkův odkaz

Ch. Ticháčková Věra, Maj. Ticháčková Věra

73. CONNY Nermin – VORZÜGLICH 2, RES.CAC

10.10.2006, 2576/06

Čipík Dar minulosti x Akima Nermin

Ch. Krčková Ivana Ing., Maj. Krčková Ivana Ing.

74. NADĚJE z Etaru – VORZÜGLICH 4

17.8.2007, 2795/07

Jindřich z Etaru x Guta z Etaru

Ch. Macků Petr MVDr., Maj. Macků Petr MVDr.

75. YASNĚNKA Čekanka – SEHR GUT

26.2.2007, 2675/07

Atýsek Dar minulosti x Julinka Čekanka

Ch. Hrušková Eva, Maj. Homann Katharina


 

Třída vítězů / Siegerklasse

76. ESTERIA Grand lady – VORZÜGLICH 1, CAC

5.6.2007, 2738/07

Falko z Amálčiny zahrádky x Ajša Zářící Sírius

Ch. Kovandová Marcela, Maj. Kovandová Marcela


 

Třída veteránů / Veteranklasse

77. ANDULA ŠAFÁROVÁ Spero Meliora – VORZÜGLICH 1, NEJLEPŠÍ VETERÁN

16.6.2000, 1610/00

Denny Agent Arnak x Nelly z Amálčiny zahrádky

Ch. Hrbková Jana, Maj. Hrbková Jana


 


 

OSTATNÍ BARVY


 

Třída mladých / Jugendklasse

78. AISHA od Chvalčovského potoka – SEHR GUT

19.2.2008, 2907/08 – červená, yellow, gelb

Jonáš z Písnického lomu x Mimi

Ch. Ivanová Michaela, Maj. Ivanová Michaela

79. Noster Mirabilis CONCORDIA - GUT

9.2.2008, AS 27536/2008 – červená, yellow, geb

Edík z Jeřic x Lerynka z Jeřic

Ch. Blomberg Monica, Maj. Blomberg Monica

80. HENRIETA Ranní svit – VORZÜGLICH 3

10.1.2008, 2933/08 – hnědá s pálením, brown and tan, braun mit brand

Endy Ranní svit x Rozárka Královnin skvost

Ch.Křivánková Alena, Maj. Jampílková Klára

81. IZABELA Ranní svit – VORZÜGLICH 4

10.6.2008, 2979/08 – hnědá s pálením, brown and tan, braun mit brand

Endy Ranní svit x Citronka Ranní svit

ch. Křivánková Alena, maj.Šíbová Lenka

82. OPÁLKA Spero Meliora – VORZÜGLICH 2

31.12.2007,2876/07 – hnědá s pálením, brown and tan, braun mit brand

Adámek od Litického kostela x Pralinka

Ch.Hrbková Jana a Mikulenková Jarmila, Maj.Cmíralová Pavlína

83. PAVLÍNKA z Etaru – VORZÜGLICH 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÁ FENA

20.10.2007, 2837/07 – hnědá s pálením, brown and tan, braun mit brand

Tschibo x Nutela z Etaru

Ch. Macků Petr MVDr., Maj. Macků Petr MVDr. + Rybatyová Širín


 

Mezitřída / Zwischenklasse

84. AENNIE BROWN Jongal – VORZÜGLICH 1, CAC

21.9.2007, 2806/07 – hnědá s pálením, brown and tan, braun mit brand

Dan Kolouškova studánka x Galánka Spero meliora

Ch. Špundová Martina, Maj. Špundová Martina


 

Třída otevřená / Offeneklasse

85. MARLENKA – VORZÜGLICH 1, CAC

26.5.2005,123/07/06/07 – hnědá s pálením, brown and tan,braun mit brand

Maj. Bőhmová Miluše ing.


 

Třída vítězů / Siegerklasse

86. LERYNKA z Jeřic – VORZÜGLICH 1, CAC

11.7.2006, 2542/06 – žlutá, red, rot

Yanek z Jeřic x Žulinka

Ch. Horáková Zuzana Ing., Maj. Blomberg Monica

REGISTR

67. NYNY – SEHR GUT

16.6.2007, ???/??/??

Maj. Šmahelová Martina

87. COKO – SEHR GUT

hnědá s pálením, brown and tan, braun mit brand

Maj. Blomberg Monica


 


 


 


 

SOUTĚŽE / Wettbewerbs

Páry / Hundepaar

Igor od Hradu Bradlec + Yasněnka Čekanka = Maj. Homann Katharina


 

Chovatelské stanice / Zuchtgruppe

ČEKANKA – Hrušková Eva


 

Dítě a pes / Junior Handling

1. Hruška Adam und Atýsek Dar minulosti

2. Traderstam Cassandra und Lerynka z Jeřic

3. Křivánková Kateřina und Dalimil Ranní svit

TOPlist